وبلاگ

بهترین بازی های مولّد درآمد در تجارت مجازی

فناوری و تجارت مقالات

بهترین بازی های مولّد درآمد در تجارت مجازی

به دلالیل متعددی، بیشترین محبوبیت در بین بازی ها، مربوط به گیم هایی می شود که میزبان و مشوق شما در درآمدزایی باشند!

بسیاری از مردم، ساعاتی از روز را صرف بازی های آنلاین می کنند؛ شاید دانستن این نکته که عده ای روی زمان بازی کرن شما، سرمایه گذاری می کنند جالب و عجیب باشد… اما با افزایش محبوبیت گیم پلی های آنلاین، شرکت های بازی شروع به حمایت مالی از کاربران خود می کنند! بیشتر این بازی ها، طراحی ها و قابلیت های متنوعی برای بازیکن می افزایند تا بدین وسیله بتوانند آیتم و ویژگی های منحصر بفردی به پلیرها بفروشند؛ به بازیکنان حرفه ای، با رمزارز مخصوص یا توکن های ناهمسان پاداش می دهند و بازیکنان قادر به تعویض این توکن ها بایکدیگر خواهند بود؛ حتی برخی سازندگان، به پلیر اجازه افزودن ویژگی هایی به گیم را با امکان ساخت و بارگذاری توکن های ناهمسان می دهند.

در ادامه این مقاله، همراه ایرسانیوز باشید تا بهترین گیم پلی هایی که شما را ثروتمند می کنند را به همراه ویژگی انحصاری هرکدام به اختصار معرفی کرده و بشناسیم:

به نظر شما ویژگی های یک گیم پلی خوب کدامند؟

آیا گیمی هست که برای حمایت از نیاز های شما طراحی شده و ارزش بازی کردن نداشته باشد؟

صرف زمان در فضای گیم، برای بسیاری، مفهومی فراتر از جنبه های سرگرمی دارد. فضای گیم از شما انتظار دارد خلاق عمل کنید؛ ویژگی مشترک تمام پلتفرم های طراحی شده برای گیم، درخشیدن شما به عنوان ستاره اصلی است. جایی که امکانات و افزونه ها، نسبت به مرحله ای که در آن قرار دارید در دسترس قرار می گیرد و بی شمار ابزار دیگر…

Battle Infinity

Lucky Block

DeFi Coin

Sandbox

Plant VS Undead

Decentraland

Gods Unchained

Gala Games

Alien Worlds

Splinterland

چطور از بین این بازی ها، یکی را انتخاب کنیم؟

درست مانند هر موقعیت دیگر، در انتخاب بازی، امکان خلق شرایطی را منحصراً نسبت به گزینه های موجود خواهید داشت.

بعضی بازی ها به خودی خود مشهور هستند؛ برخی بازی ها امکانات خود را تنها در صورتی که بازی را خریداری کرده باشید ارائه داده و بسیاری از گیم ها، نیازمند تلاش شما برای تولید ارزش افزوده خود هستند.

Battle Infinity

یکی از بهترین پروزه هایی گسترش یافته بر بستر رمزارز، پروژه ای هندی است که امکان ساخت توکن ناهمسان و فروش آن در فضای گیم را می دهد. توکن ناهمسان خود را به عنوان تصویر آواتار قرار داده و با دیگر بازیکنان حاضر در این پلتفرم به مبارزه و رقابت بپردازید. ترکیب توکن های ناهمسان، تجارت آزاد و بازی در ایجاد اکوسیستم منحصر بفرد این پروژه به خوبی مشهود است.

این بازی را انجام داده تا با سایر گیمرها وارد بازاری داخلی شده و از یک فرآیند غیرمتمرکز و شفاف لذت ببرید. حتی اگر از بازی کردن خسته شوید، این اکوسیستم به شما اجازه می دهد تا با حضور در مارکت گالری این بازی، به درآمدزایی ادامه دهید. عکس یا پیکسل هایی از زمین بازی را خریداری کرده و با تبلیغات مقطعی، درآمد غیرمستقیم ایجاد کنید. همینطور آفرهای تبلیغاتی این گیم، خبر از تخفیف 20 درصدی پیش فروش توکن هایش را در صورت عضویت در کانال تلگرام می دهد.

 

Lucky Block

یکی از محبوب‌ترین بازی‌های درآمدزایی از طریق رمزارز، لاکی بلاک است. این پلتفرم با ترکیب یک مدل کلاسیک از قرعه‌کشی، سیستم بازی لاتاری را با  توکن های ناهمسان ترکیب می‌کند. این بدان معناست که این بازی، لیست بلندبالایی از بازیکنان و نسل‌هایی را جمع‌آوری می‌کند که مایل به امتحان چیز جدید، با آموزه های کلاسیک باشند. این بازی یک اکوسیستم ویژه است که بر اساس مدل شفاف “بازی کن تا پاداش بگیری” ساخته شده است؛ اکوسیستم لاکی بلاک بر اساس یک سیستم قرعه کشی ساخته شده که فعال بر پروتکل بلاکچین است. دیگر نگران برقرای عدالت و عدم شفافیت نباشید. سیستم بلاکچینی این بازی برای ارائه ایمنی و کنترل بر روی کل فرآیند کل ساخته شده است. هیچ کس نمی تواند بازی را دستکاری یا از قبل تعریف کند،

واقعیت امر، در این بازی تحت مفهومی ویژه برای تمام کاربران ارائه شده است. این شفافیت، باعث رشد ارزش این بازی از قیمت 0.00015 دلار به 0.005 دلار به ازای هر توکن در زمان راه اندازی شد. رشد بیش از 3200 درصدی در زمانی کوتاه، نشان از امکانات بالای بازی و موفقیتی بزرگ دارد. همچنین، این بازی هنوز یک مدل جدید است که امکان خرید مقرون به صرفه را فراهم می کند.

 

DeFiCoin

از دیگر پروژه های برتر آلتکوین، پلتفرم سرمایه گذاری دیفای کوین است که در سال 2022 ارائه شد. یک صرافی غیرمتمرکز با نماد “Ti”؛ این صرافی موفق، برای توکن هایش خدماتی مانند سهام، مبادله و فارمینگ ارائه می دهد. این توکن که در 2021 راه اندازی شد، با افزایش قیمت 300 درصدی در روز، به اوج بی سابقه ای در تاریخ خود رسید. قیمت این توکن ها با محبوبیت “DeFi Swap” رابطه ای مستقیم دارد. به این معنی که سرمایه گذاران می توانند از این توکن ها برای انجام مبادلات غیرمتمرکز خود به سکه های دیگر استفاده کنند. هنگامی که شخصی “DEFC” را می‌خرد یا می‌فروشد، 10٪ مالیات بر ارزش از آن اخذ می‌شود که نیمی از آن به عنوان پاداش به دارندگان بازگردانده و نیم دیگر به استخرهای نقدینگی “DeFi Swap” می رود. در سه ماهه اول سال، ارزش کل بخش “DeFi” حدود 200 میلیارد دلار بود و این سکه در حال حاضر با بیش از 6000 عضو، یک جامعه پایدار و ایمن ایجاد کرده است.

 

Sandbox

یک بازی مبتنی بر بلاکچین که به کاربران امکان ساخت بلاک های ویژه ای را در فضای متاورس می دهد. واحد پول در این بازی “SAND” است و بازیکنان می توانند از آن برای ساخت خانه، رفتن به مهمانی و کسب توکن های بیشتر استفاده کنند. مانند بسیاری از بازی‌های دیگر که برای کسب درآمد تولید می شوند، در این بازی هم به کارگیری قوه ی خلاقیت، با ترکیب استراتژی و مهارت‌های بقا، سرنوشت حساب هایتان را تعیین خواهند کرد؛ سندباکس بازیکنان را تشویق به خرید و فروش توکن های ناهمسان خود می کنند که خود فعالیتی بس لذتبخش است. با ساخت اِلِمان های جدید، بازیکن به مراحل بالاتر صعود می کند. به نظر می رسد حدود 40% از کل سهام “SAND” با ارزش 1.18 دلار در جریان باشد.

 

Plant VS Undead

یکی دیگر از محبوب ترین بازی های مبتنی بر بستر رمزارز، “Plant VS Undead” است؛ یک بازی منحصر به فرد که شما را با فرصت ها و اهداف عالی درگیر می کند. این بازی روی بلاکچین بایننس اجرا شده و با کیف پول های متنوعی از جمله “Metamask” قابلیت همگام سازی دارد. در این بازی، شما می توانید با بدست آوردن انرژی نوری، مبادلاتی انجام داده و توکن “PVU” که مخصوص این پلتفرم است را خریداری نمایید. اولین سرمایه گذاری در این بازی، خرید یکی از توکن های ناهمسان به عنوان یک دارایی ویژه و یافتن راهی برای کسب درآمد از طریق بازی است. هنگامی که یک بازیکن مزرعه خود را مدیریت می کند، ارز درون بازی تولید شده و انرژی نور که “LE” نام دارد را دریافت کند. پس از آن، بازیکن به اختیار خود، شروع به انجام تبادل هایی برای بدست آوردن توکن “PVU” می کند. این توکن می تواند در صرافی های غیرمتمرکز مختلفی معامله شوند. با این حال، بازیکن می بایست برای کسب توکن، در مزرعه مجازی خود کار کند؛ لیستی از مهمانان روزانه تهیه کنند، دانه ها را برداشت کرده و گیاهان را آبیاری نمایند. هر توکن، ارزشی در حدود 0.675261 دلار دارد؛ بازیکن می توانید این توکن ها را در بازار فروخته و شاهد رشد گیاهان در مزرعه خود باشند.

 

Decentraland

دیسنترالند، بیشتر از اینکه شبیه به یک بازی کلاسیک باشد، یک پلتفرم واقعیت مجازی برای کسب درآمد در بستر رمزارز است؛ در این پلتفرم، بازیکن می تواند زمین بخرد و تمام آنچه را که می خواهد در آن ایجاد کند! یعنی شهرها، ساختمان ها و حتی یک فروشگاه… این فروشگاه به‌عنوان یک فروشگاه آنلاین کار می‌کند، جایی که او می‌تواند توکن‌ها را بفروشد یا آنها را به بازیکنان دیگر که بیشتر از او آنلاین هستند، بپردازد تا از سرزمینش تا زمانی که به حالت آنلاین برگردد، محافظت کنند. برای خرید فروشگاهی در پلتفرم، ارز “MANA” ارائه شده که برای ذخیره سازی به کیف پول اتریوم نیاز دارد. با فرض اینکه تا اواسط 2022 حدود 1.85 میلیون سکه “MANA” در گردش درآمده باشد، می توان گفت که این بازی بسیار محبوب و رقابتی است؛ ارزش هر سکه  در این پلتفرم در حدود 0.93 دلار است.

 

Gods Unchained

طراح این گِیم، همان تیمی است که لایه دوم اتریوم را ایجاد کرد؛ “Gods Unchained” از بهترین بازی‌های متمرکز بر درآمدزایی از طریق رمزارز است؛ این بازی نه تنها بر روی اتریوم اجرا می‌شود، بلکه از یک برنامه غیرمتمرکز تخصصی برای انجام مبادلات یک به یک بدون کارمزد استفاده می نماید. رصد بیش از 9000 تراکنش در ثانیه، موفقیت آمیز بودن این پروژه را تضمین می کند. کارگردان بازی، کریس کلی، کارگردان سابق بازی “Magic the Gathering” است. این بازی نسخه ای از بازی ورق کلاسیک است که با استفاده از دسته ای کارت، با بازیکنان دیگر مبارزه می کنند.

ارزش کارت “Gods Unchained Mythic” در دسامبر 2019، 210 اتر بود که بالغ بر 31000 دلار ارزش داشت. در حال حاضر ارزی به نام “GODS” با 6.69 دلار معامله می شود و یکی از بالاترین ارزش های رمزارز در بازار روز را تشکیل می دهد.

 

 

 

 

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
Click outside to hide the comparison bar
مقایسه