وبلاگ

با متاورس، صاحب پنت هاوس در نیویورک می شوید

فناوری و تجارت مقالات

با متاورس، صاحب پنت هاوس در نیویورک می شوید

رسانه این روزها، از امکان خرید خانه های مجلل در متاورس خبر می دهد. خانه هایی که از کمترین امکاناتش هواپیمای شخصی از اولین قابلیت هایش است. “ورس استِت” جایی برای توسعه راهبردی متاورس با اهداف محیط زیستی؛
برای تعریف متاورس، لازم نیست مثل توضیح مفهوم بلاکچین، لقمه را دور سر پچرخانیم… برای تعریف اولیه، با وجود سر و صدایی که این محیط وب جدید به پا کرد، همه تا حدودی می دانند که این تکنولوژی ربط به بازی و رایانه دارد؛
این تنها بخشی از تعریف متاورس است. متاورس اساساً شبکه ای از دنیای سه بعدی است که از طریق یک هدست واقعیت مجازی به آن متصل می شوید. هدف از ارائه متاورس، ارائه یک تجربه تعاملی نزدیک به کیفیت دنیای واقعی است.
اغلب از متاورس به عنوان تکرار آینده اینترنت یاد می کنند؛ این شبکه هوشمند به کاربران اجازه می دهد به گونه ای تعامل داشته باشند که زندگی واقعی را به بهترین شکل تقلید کند. اگر می‌خواهید برای تماشای یک فیلم با دوستان خود بدون بیرون رفتن از منزل خوش بگذرانید، متاورس از شما حمایت می کند…
بنابراین ممکن است بپرسید این متاورس کجاست؟
مسئله این است که هنوز کاملاً وجود ندارد؛ برای تصور فضای آن، بازی های کامپیوتری با عملکرد خوبی، تصویرسازی برای ذهن ما را انجام می دهند. اما تجربه یک متاورس کامل، مانند اینترنت امروزی، هنوز کمی طول می کشد. با این حال، این بدان معنا نیست که سرمایه‌گذاری در پروژه‌های بزرگ متاورس سودآور نیست.
برعکس، بسیاری از پروژه های متاورس که در چند سال اخیر عملیاتی شده اند میلیون ها دلار درآمد داشته اند. برای مثال، سندباکس متاورس که املاک دیجیتالی ارائه می‌کند، در یک معامله زمین دیجیتالی بیش از 4 میلیون دلار فروش داشته است.
“ورس استیت” نیز به نوبه ی خود در ساخت متاورس با اهداف محیط زیست دوستانه کمک می کند. این کمپانی آیتم های بسیار لوکس را تهیه و برای فروش در متاورس عرضه می کند. چیزهایی مثل هواپیمای شخصی و از این دست موارد. این اقلام را به سادگی می توانید توسط دستگاه متصل به واقعیت مجازی یا حتی روی دسکتاپ مشاهده کنید. همچنین با خریدن این آیتم ها می توانید ویرایش نیز بر رویشان انجام دهید. مثل جنس یا رنگ پارچه مبلی که می خرید را تغییر می دهید. این شرکت دیروز از پنت هاوس های نیویورکی خود رونمایی کرد.
صاحبان این املاک بخشی از یک جامعه انحصاری خواهند بود اعضای آن می توانند از طریق رویدادهای اجتماعی و بازی های سرگرم کننده با یکدیگر تعامل داشته باشند. این برند همچنین قرار است بازی‌هایی برای کسب درآمد معرفی کند.
ورس استیت همچنین در نظر دارد رویدادهای اختصاصی مانند کنسرت ها، فعالیت های ورزشی و حراج ها را برگزار کند و به این طریق شکاف های موجود بین دنیای واقعی و فضای مجازی را پر می کند.
برخلاف مالکیت در دنیای واقعی، که انتقال آن بیش از مدتی طول می کشد و اغلب دردسرساز است، داشتن یک ملک در متاورس به سادگی و بدون دردسر است و تنها با چند کلیک انجام می شود. این امر با ادغام توکن های ناهمسان امکان پذیر می شود که اثبات مالکیت را برای صاحب ملک ارائه می دهد. درست مشابه قرارداد مالکیت در دنیای واقعیت اما بهتر؛ چرا که مالکان را قادر می‌سازد تا بخشی از مالکیت خود را، هر زمان که بخواهند منتقل کنند.
زمان انجام تراکنش خرید نیز فوق‌العاده سریع‌تر است، زیرا ردیابی تاریخچه یک ملک – که توسط فناوری بلاک چین فعال شده است – بسیار یکپارچه است. این همچنین به این معنی است که قراردادهای اجاره بسیار سریعتر از آنچه ما به طور سنتی به آن عادت کرده ایم پردازش می شود.

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
Click outside to hide the comparison bar
مقایسه