وبلاگ

خانواده سلطنتی دبی از نخستین صندوق کریپتوی خود رونمایی می کنند

فناوری و تجارت مقالات

خانواده سلطنتی دبی از نخستین صندوق کریپتوی خود رونمایی می کنند

صندوق “آلواد” اولین صندوق کریپتو است که خانواده سلطنتی دبی در آن مشارکت می کنند؛ آلواد در دبی مستقر شده و خیلی زود به عنوان “سرزمین مقدس شرکت های رمزارز” توجه ها را به خود جلب نمود.

این صندوق به‌عنوان سرمایه‌گذاری مشترک بین شیخ علواد، رئیس خانواده سلطنتی دبی و جوجو جیانگ، مدیر عامل شرکت سلطنتی دبی، تأسیس شد و اعلام کرد که قصد دارد برای تقویت صنعت کریپتو سرمایه‌گذاری زیادی کند.

سرمایه اولیه «صندوق آلواد» در مجموع 300 میلیون دلار است و با اهدافی چون سرمایه گذاری دارایی دیجیتال، سرمایه گذاری استارت آپی مبتنی بر بلاک چین، سرمایه گذاری صرافی ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاری بر محتوای فرهنگی رمزارز با تمرکز بر استخراج بیت کوین اداره می شود.

متابیت کوین که تمام اکوسیستم های بیت کوین را به طور یکسان در اکوسیستم متاورس پیاده سازی می کند، به عنوان اولین مقصد سرمایه گذاری برای صندوق آلواد انتخاب شد.

جوجوجیانگ در مراسم تاسیس صندوق گفت: استخراج بیت کوین  دشوار است، محدودیت‌های زیادی مانند قبض برق و مزارع استخراج وجود دارد و در حال حاضر تنها 2 میلیون از حجم ماینینگ باقی مانده است. ورود به این عرصه قدرتمندی فوق العاده ای می طلبد. افزایش ده برابری ظرفیت استخراج در مدتی کوتاه دشوار است، اما از سوی دیگر، متابیت کوین می تواند به راحتی توسط هر کسی استخراج شود؛ همانطور که ایلان ماسک گفت که بیت کوین باعث ایجاد مشکلات زیست محیطی می شود. متابیتکوین اما خطری ایجاد نمی کند.

 

او همچنین اظهار داشت: «متابیت کوین به‌عنوان پروژه اولیه صندوق الواد انتخاب شد، زیرا ورود اولیه آن دشوار نبوده و طرف‌های پروژه و کاربران به‌طور عادلانه به استخراج می‌ پردازند.

 

متابیت کوین توسط متا ساتوشی ناکاموتو صادر شده و دارای عناصر مشابه بیت کوین، عرضه کل ۲۱ میلیون، هاوینگ ۴ ساله و قابل استخراج است.

متابیت کوین استخراج را از 3 می آغاز کرد و در حال حاضر حدود 30000 ماینر فعال در این دارد. همچنین از 3 جولای، ماینرهای ارتقا یافته از 500000 به 2 میلیون هش در سه واحد به فروش خواهند رسید.

دبی و امارات متحده عرب اخیراً به عنوان قطب دارایی های دیجیتال و استارت آپ های مبتنی بر بلاک چین شناخته شده اند. در حالی که دولت از طریق سیاست‌های دوستانه در سطح دولت استعدادهای خارجی را جذب می کند، بسیاری از شرکت‌های رمزنگاری به دبی هجوم آورده‌اند در سرزمین مقدس کریپتوکارنسی به فعالیت ماینینگ می پردازند.

صندوق الواد که با حمایت قوی خانواده سلطنتی دبی تأسیس شده است، با سرمایه‌گذاری در پروژه‌های امیدبخش با شرکای مختلف بلاک چین مانند

Binance، Bitmain، Huobi، Lbank، Bibox و Polygon

میخواهد به عنوان یک صندوق سرمایه مورداعتماد مردمی رشد کند.

شیخ علواد، رئیس خانواده سلطنتی دبی، در مراسم افتتاحیه صندوق الواد در این روز گفت: «دبی دوستانه ترین محیط تجاری را برای شرکت های بلاک چین ارائه می کند. صندوق آلواد راه اندازی شد. پس از آن، وی ابراز امیدواری کرد که شعار “بلاک چین به عنوان آینده مالی و دبی به عنوان آینده شرکت های بلاک چین” با سرمایه گذاری فعال و حمایت از پروژه های امیدبخش همراه با شرکت های مختلف نفتی به طور گسترده در سراسر جهان شناخته شود.

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
Click outside to hide the comparison bar
مقایسه